WinZip

WinZip 3.6

WinZip na Android

WinZip to bardzo popularny program do kompresji danych na PC i Mac. Od teraz dostępny jest także na urządzeniach z Androidem i pomoże ci skompresować duże pliki. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Podgląd pliku dla wielu formatów
  • Tworzenie i otwieranie skompresowanych (oraz zaszyfrowanych) plików

Wady

  • Brak opcji edycji pliku

Dobry
7

WinZip to bardzo popularny program do kompresji danych na PC i Mac. Od teraz dostępny jest także na urządzeniach z Androidem i pomoże ci skompresować duże pliki.

Tworzenie i zarządzanie i skompresowanymi plikami

WinZip jest do pobrania za darmo, ale jeśli chcemy skorzystać ze wszystkich jego funkcji, musimy zapłacić kilka euro i odblokować wersję Premium.

Aplikacja pozwala na tworzenie archiwów Zip i Zipx, a także na wysyłanie ich e-mailem do znajomych z kontaktów, kopiowanie, zmianę nazwy czy usunięcie pliku już stworzonego.

WinZip otwiera wszystkie archiwa Zip i pozwala wyświetlić pliki, które zawarte są w aplikacji. Niektóre formaty możemy również podejrzeć, co jest bardzo wygodne dla użytkownika. Są to jedne z popularniejszych plików o rozszerzeniu JPG, BMP, GIF, PDF, TXT, DOC, XLS, itp.

Posiadając wersję Premium, uzyskujemy wsparcie dla plików RAR i 7z oraz mamy możliwość szyfrowania plików Zip i Zipx wraz z natychmiastowym wysłaniem ich poprzez e-mail.

Funkcje eksploratora plików

Interfejs WinZipa dla Androida jest dość przejrzysty i charakteryzuje się przystępnością dla użytkownika. Działa w zasadzie jak normalny eksplorator plików, zapewniając dostęp do całej pamięci telefonu i wszystkich plików.

Nie w pełni darmowy

WinZip, oprócz funkcji kompresji, pozwoli ci w sprawny i szybki sposób rozpakować i podejrzeć pliki otrzymane e-mailem. Aby jednak skorzystać z pełnych możliwości aplikacji i uzyskać dostęp do całkiem popularnych plików RAR i 7z, musimy już za nią zapłacić.

WinZip obsługuje następujące formaty

Obrazy: JPG, JPEG, PNG, BMP, GIF
Tekst: RTF, CSV, TXT, INI, INF, BAT, JS, LOG, XML, CSS, JAVA, CS, H, M, CPP, C, SQL
Web: HTM, HTML, JSP, ASP
Inne: APK