WinZip

WinZip 3.6

WinZip na Android

WinZip to bardzo popularny program do kompresji danych na PC i Mac. Od teraz dostępny jest także na urządzeniach z Androidem i pomoże ci skompresować duże pliki.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Podgląd pliku dla wielu formatów
  • Tworzenie i otwieranie skompresowanych (oraz zaszyfrowanych) plików

Wady

  • Brak opcji edycji pliku

Dobry
7

WinZip to bardzo popularny program do kompresji danych na PC i Mac. Od teraz dostępny jest także na urządzeniach z Androidem i pomoże ci skompresować duże pliki.

Tworzenie i zarządzanie i skompresowanymi plikami

WinZip jest do pobrania za darmo, ale jeśli chcemy skorzystać ze wszystkich jego funkcji, musimy zapłacić kilka euro i odblokować wersję Premium.

Aplikacja pozwala na tworzenie archiwów Zip i Zipx, a także na wysyłanie ich e-mailem do znajomych z kontaktów, kopiowanie, zmianę nazwy czy usunięcie pliku już stworzonego.

WinZip otwiera wszystkie archiwa Zip i pozwala wyświetlić pliki, które zawarte są w aplikacji. Niektóre formaty możemy również podejrzeć, co jest bardzo wygodne dla użytkownika. Są to jedne z popularniejszych plików o rozszerzeniu JPG, BMP, GIF, PDF, TXT, DOC, XLS, itp.

Posiadając wersję Premium, uzyskujemy wsparcie dla plików RAR i 7z oraz mamy możliwość szyfrowania plików Zip i Zipx wraz z natychmiastowym wysłaniem ich poprzez e-mail.

Funkcje eksploratora plików

Interfejs WinZipa dla Androida jest dość przejrzysty i charakteryzuje się przystępnością dla użytkownika. Działa w zasadzie jak normalny eksplorator plików, zapewniając dostęp do całej pamięci telefonu i wszystkich plików.

Nie w pełni darmowy

WinZip, oprócz funkcji kompresji, pozwoli ci w sprawny i szybki sposób rozpakować i podejrzeć pliki otrzymane e-mailem. Aby jednak skorzystać z pełnych możliwości aplikacji i uzyskać dostęp do całkiem popularnych plików RAR i 7z, musimy już za nią zapłacić.

WinZip obsługuje następujące formaty

Photos and images (.jpg, .jpeg, .png, .bmp, .gif)
Text files (.rtf, .csv, .txt, .ini, .inf, .bat, .js, .log, .xml, .css, .java, .cs, .h, .m, .cpp, .c, .sql, .properties)
Web files (.htm, .html, .jsp, .asp)
Apk files (.apk)
WinZip for Android works with 3rd-party apps to open:
Word documents (.doc, .docx)
Excel spreadsheets (.xls, .xlsx)
PowerPoint presentations (.ppt, .pptx)
PDF files (.pdf)

Opinie użytkowników o WinZip